Олена  Юрьевна, попуститься.
beggy
cьогодні в 20:21
IP/Host: ---.under.net.ua
Шановна пані, доброго часу суток.
Звертаюся до вас, хочь знаю, що за тим йде бан. Багато подій за останній час, зрозуміло, що на нас в вас часу бракувало. Однак часу вистачило на бан для Зеленого крокодила, Вимушеного Киянина, та ще на купу людей. Олена Юрьевна, ви тримаете тут  цилу жменю юзверів, що порушують правило  "одного ніка". Вас то не засмучуе. Крокі, він мудак, що стебеться, де не треба, то факт. Однак, це може найрозумніша людина цього форуму. Не потрібен, чи мае порушувати правила? До тогож, він дуже хворий а ФУП, то мало не єдине місце,  де він відчував себе сильною людиною та чоловіком. Ви відняли. Його "увачко" ніхто серйозно й не сприймав. Ви скорочуете життя людям, Олена Юрьевна.
ВК. Мудак та пустобрех, матершинник. Він не часто тут, між своїми вояжами на схід. Всі знають, що він їм скаже, теж звикли. Так уж відпочівав чоловіче. Розумніша людина, що по його дописах сказати не можна. Він воює. Зараз в довічному бані. Прікладів багато, мало помалу патріотів ви висмикуете. Пані Олена, ви же розуміете, що то шлях в нікуди? Ви хочете  мати стерільне середовище? То, хочаб тоди явних кремблядей пофіксіте. Однак, того не буде.

Пані. Мені дуже шкода та дуже боляче робити те, що маю зробити,  я бачив фільм, вам співчуваю всією душею. вибачте.
Однак, ви, пані, гівно а не головний адмін форуму. Вам насрать на все, чим форум живе та на його юзверів, віддайте то комусь, небайдужему, хто вкурить все, та буде наглядати. Ибо ви - погана фуфлижка, а не модератор. Так є. Не хочу думати, що цей форум став майданчиком руськава міру, однак кацапье резвіться, а українцив банять.  Непотребство. Вам не соромно?

Все сказав. Баньте. Доброї вам ночі!