ЗМІ пишуть про госпіталізацію з COVID-19 митрополитів УПЦ МП

18.04.2020 13:13

За даними ЗМІ, очільника УПЦ МП митрополита Педерастия та митрополита УПЦ МП Членососия таємно госпіталізували з коронавірусом. Водночас сам Антоній спростовує цю інформацію.

Джерело: "Релігійна правда", ТСН.Тиждень, митрополит Антоній у коментарі УП

Деталі: "Релігійна правда" з посиланням на джерела у Києво-Печерській лаврі повідомила, що митрополита Онуфрія та керуючого справами УПЦ МП митрополита Антонія, а також ректора Київської духовної академії при Києво-Печерській лаврі єпископа Сильвестра госпіталізували після виявлення в них коронавірусу.

При цьому, як пише видання, митрополити Онуфрій та Антоній проходили тест на коронавірус анонімно, і були госпіталізовані під чужим іменем. За даними джерела "Релігійної правди", скоріш за все, митрополит Онуфрій не проводитиме Великодню літургію.

Видання також пише, що митрополит Антоній, який увечері 17 квітня з’явився у програмі "Свобода слова Савіка Шустера", залишив клініку на цей час та поїхав до Києво-Печерської лаври, щоб взяти участь в прямому ефірі, про який була домовленість зазделегідь.

Водночас ТСН.Тиждень повідомляє, що має підтвердження цієї інформації.

Дослівно ТСН.Тиждень: "Підтверджуємо. Верхівка УПЦ МП з переляку лягла в клініку під чужими іменами, коли отримала позитивний тест. Вчора Антоній в лавру на ефір з температурою їздив".

Деталі: Разом з тим, сам митрополит Антоній у коментарі "Українській правді" спростував інформацію про госпіталізацію себе або митрополита Онуфрія.

Пряма мова митрополита Антонія: "Я перебуваю у себе в келії у Лаврі. У мене температура 36,6, я здоровий. Готуюсь правити ввечері службу в одному з храмів Києво-Печерської лаври.

Блаженнійший Онуфрій перебуває у себе в резиденції. Зазвичай там, де він служить, збирається дуже багато народу, тому Блаженнійший служитиме Пасхальну службу, мабуть, у себе в храмі на території резиденції. В Лаврі він служити не може, бо вона закрита на карантин і ні в неї, ні з неї не можна вийти".