• АНДРОПОВ™ • здесь предупреждают, а потом наказывают™ •

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » • АНДРОПОВ™ • здесь предупреждают, а потом наказывают™ • » •ЦУКАНОВ™• ALEZKA МАКУШЕВ™• АНДРОПОВ™• БЗДАРЬ™• » Свєта-Конфєта Африканский Йож вернулась на ФУП: отчот за трату денежек


Свєта-Конфєта Африканский Йож вернулась на ФУП: отчот за трату денежек

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Я скромно без фоток і сорі що влізла в чужу гілку, просто їздила куди пускали, поки був час і натхнення
Єгипет січень весь (ковід вигрівала), квіткнь скромно ще тиждень лікувала безсоння постковідне, туреччина 3 тижні в червні, албанія 11 днів в липні, хорватія тиждень в серпні, данія (ура відкрились і візейр роздавав шарові квитки) 3 дні мені вистачило на копенгаген, знову єгипет у вересні ( ковідникам клімат дуже підходить і недорого), у жовтні обіцянка цяцянка собі коханій прованс і ніцца  поки пускають у францію, і острів мрії мадейра ще 12 днів. Потім майже одразу була андалусія і гібралтар ( віза є), але вже холоднувато. Післязавтра лечу закривати гештальт зі стамбулом. Набридло літати над ним хочу всередину.
на грудень дасть бог грошей, то планую емірати. Бо бляха в єбипєт понаїхало кацапів. І щк ізраїль в гештальтах висить, а друзі кличуть... І в бамберг. Але ж я нірізінова, ще іноді працювати тре і кішок пестити
Про НР і січень-22 ще не думала, лижі то не моє, я стара товста і краще на сонечко під пальми. Буду жива, якось воно все буде))

2

Я ничего не крала.  Лошок Вячеслав Скаланчий сам мне всё дал. По путешествиям за этот год: все 15 раз в этом году меня приглашали друзья. А теперь идите нахуй.


Вы здесь » • АНДРОПОВ™ • здесь предупреждают, а потом наказывают™ • » •ЦУКАНОВ™• ALEZKA МАКУШЕВ™• АНДРОПОВ™• БЗДАРЬ™• » Свєта-Конфєта Африканский Йож вернулась на ФУП: отчот за трату денежек