• АНДРОПОВ™ • здесь предупреждают, а потом наказывают™ •

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » • АНДРОПОВ™ • здесь предупреждают, а потом наказывают™ • » •ЦУКАНОВ™• ALEZKA МАКУШЕВ™• АНДРОПОВ™• БЗДАРЬ™• » Там Турч зварганив сайтик з тіпа стьобом. Не ходіть туди - віруси.


Там Турч зварганив сайтик з тіпа стьобом. Не ходіть туди - віруси.

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Тут на ФУПі проскакувала рекламка того сайтика. З довгою назвою з коротких слів. Щось на кшталт ТУЙ. ФУП. Х¥й... і ще довго щось матюкливе далі.
Пан таки мав час і натхнення
Але головний прикол тої подєлки в тому, що в мене в айфоні ВПЕРШЕ В ЖИТТІ вискочило попередженя про віруси з того сайтика. Очам не повірив.
Майте це на увазі.

2

Айфон гавно. Это я тебе как компьютерщик говорю. Я вообще считаю, что лучший телефон - это Nokia 3310 (причем красный).
Туда никакой вирус не лезет, я провел исследование. Еще дисертацию напишу.

3

В мене після вхоу в той гадюшник відразу вискочило класичне антивирусне попередження, що з даного сайту я отримав ДВА ВІРУСИ. І запит на підвердження знищення цих вірусів.
Сам той сайтик залишався не заблокованим.
Але я туди більше не ходок. Нехай його Турч сам читає.
А може то була така хитра програмка-вірус, яка провокує якусь фізичну дію з мого боку, щоб щось активізувати?

4

нахер нада
непойду

5

Маковій написал(а):

Тут на ФУПі проскакувала рекламка того сайтика. З довгою назвою з коротких слів. Щось на кшталт ТУЙ. ФУП. Х¥й... і ще довго щось матюкливе далі.
Пан таки мав час і натхнення
Але головний прикол тої подєлки в тому, що в мене в айфоні ВПЕРШЕ В ЖИТТІ вискочило попередженя про віруси з того сайтика. Очам не повірив.
Майте це на увазі.

Скинь мне вируса на личку, очень нада.

6

Людською мовою напиши, а не на собачому єзигу. Тоді скину.

7

Ну и иди тогда в хуй.

8

Завтра
З
Ранку
якщо не буде
реакції
пишу тєлєгу в СБУ
СУЧАРИ КАЦАПСЬКІ

9

Гео, завтра - вихідний
і взагалі: повинні ми любить всіх сєпарів, кацапів, терористів...

10

Радй, що живий...У*бок "Негодование".
А в СБУ я вже накатав.

11

Сайт гавно. У мене заразив два компютера. Вискакує портрет Тимашенки. Не можу прибрати. Хелп!

12

Тiко Святий Термос допоможе!

13

Термос не настоящий, подписей не хватает:)

14

Треба було в ЦВК віддати, вони б там будь-який підпис підробили.

15

цей народ не зкорити
угу
а якшо не подчинишься? уволять?
та вони заіпуця шукать нових вчителів лікарів
треба брати приклад з французів - всі не йдемо і крапка а ви хоть
вбийтеся там зіі своїми томасами виборами і т.п.
НІХТО НЕМАЄ ПРАВА НАВЯЗУВАТИ СВОЇ ПРАВА ЛЮДИНІ
нескоренні ви наші....


Вы здесь » • АНДРОПОВ™ • здесь предупреждают, а потом наказывают™ • » •ЦУКАНОВ™• ALEZKA МАКУШЕВ™• АНДРОПОВ™• БЗДАРЬ™• » Там Турч зварганив сайтик з тіпа стьобом. Не ходіть туди - віруси.