• АНДРОПОВ™ • здесь предупреждают, а потом наказывают™ •

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Я щойно з фронту

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Я з перших днів війни в окопах. Так от, у всіх бліндажах висять ікони Петра і всі як один заявляють "Ми за Петра. Ніхто не зможе так не наступати, як наш Петро. Ми щасливі, що ще 5 років зможемо мерзнути в окопах під командуванням гетьмана. Слава ПетруУкраїні".

2

Ти шо ото закреслила?!

3

Підтверджую!
Віїн син теж в окопі має портрет Порошенка , а мій синок на передовій ходить в атаку ще й з портретом Марини!
Вірте найкращому казкарю України!
Пи си. А хто не вірить- той курва кацапська!

4

Щойно з фронту - синочок мій провів соцопитування і виявив : усі стали ще твердіше заПетра!
І вам раджу стати ще більш заПетрішими , поки не пізно!

5

А меня опять на ФУПе забанили. Хотя я там пишу только правду. О том, что святой Петр самый лучший президент, при нем все дешевеет, а экономический рост прет стремительным домкратом. А еще все десятками тысяч ходят посмотреть на его святой лик и кланяются от всей Украины в ноги и целуют ему колени. А я смотрю на это и плачу от счастья.

6

Павлуша, с хера ли тогда покупаешь 10 проездних в метро, если все дешевеет?!

7

В мене течуть сльози!
І це сльози гордості і радості! Гордості за нашого президента!
І радості, що мені випала велика честь писати на форумах про його велич.
Я плачу щоразу коли вставляю якусь херню розповідь про черговий просер чергову перемогу, коли мене не лише переповнює сміх гордість, але й неймовірна радість заідіотів патріотів, які збираються знов за нього голосувати.

Словом, #запетра
Він показує хто є хто! (в цьому дурдомі)