• АНДРОПОВ™ • здесь предупреждают, а потом наказывают™ •

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » • АНДРОПОВ™ • здесь предупреждают, а потом наказывают™ • » •ЦУКАНОВ™• ALEZKA МАКУШЕВ™• АНДРОПОВ™• БЗДАРЬ™• » У Києві батько школяра відгамселив викладача фізики Сергiя Шевченка


У Києві батько школяра відгамселив викладача фізики Сергiя Шевченка

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Сергій SV, cьогодні в 03:37
Крім того, є просто (десь один на 200) повністью неадекватні батьки. Добре ще, коли приходить мама і каже - моя дитина не може нічого не знати - то я кажу, кличте дитину, спитаємо в неї разом, що вона там знає... І все. Тиша.

в сучасній школі немає ніяких важелів впливу на учнів і один два дауна від таких же батьків не дають вчитися всьому класу

Так буде і надалі, враховуючи, що вчителям практично офіційно заборонено щось робити або казати учням.

Крім того, є просто (десь один на 200) повністью неадекватні батьки. Добре ще, коли приходить мама і каже - моя дитина не може нічого не знати - то я кажу, кличте дитину, спитаємо в неї разом, що вона там знає... І все. Тиша.

А якщо батьки практично офіційно бандюки (кожен з двома строками на зонах) й дочка в них (8 клас відверта блядь, чим пишається перед однокласниками) - навряд тут вчитель допоможе.

На намагання по хорошому поспілкуватись, дитинка каже - а що мені зробити, шоб мене вигнали зі школи...???

2

Дайте номер телефона малолетки я её ебать желаю! В пукло и в рот. Люблю малолеток лишь пороть!
Девушка у которой жопы больше моей - непригодна для секса. тумбы не для секса а для приготовления пищи нам. А малолетки для хуя подарок всегда!


Вы здесь » • АНДРОПОВ™ • здесь предупреждают, а потом наказывают™ • » •ЦУКАНОВ™• ALEZKA МАКУШЕВ™• АНДРОПОВ™• БЗДАРЬ™• » У Києві батько школяра відгамселив викладача фізики Сергiя Шевченка