• АНДРОПОВ™ • здесь предупреждают, а потом наказывают™ •

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » • АНДРОПОВ™ • здесь предупреждают, а потом наказывают™ • » •ЦУКАНОВ™• ALEZKA МАКУШЕВ™• АНДРОПОВ™• БЗДАРЬ™• » Куди зараз можно настучати на сусіда що здає квартиру і чи буде йому щ


Куди зараз можно настучати на сусіда що здає квартиру і чи буде йому щ

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

DeL1T
18 січня 2019 14:19:14
IP/Host: 37.73.219.---
Хочу позбутися селян-квартирантів з поверху вище, понароджували 2 дітей, а на садок грошей нема, і той виводок витанцьовує по паркету з 6 ранку до 11 ночі.

Щось доказувати нема смислу, там мертві бджоли. Рогате село вичарівши очі каже "ну вони ж діти що я зроблю".

Це все ліріка, мені головне провчитити тих хозяїв, бо вони вічно беруть на квартиру якесь сміття, яке ніхто не бере інший.
Є консьєржка і другі сусіди що підтвердять що це наймачі, а ніякі не родичі чи друзі.

2

Работать не пробовал в это время, дятел?

3

Дураки , он работает пр секретному заданию, как и я...
Но кто же оценит...

4

Та треба мати мінімум три квартири, як я. І постійно переїжджати, щоб кацапські агенти не вичислили. Бо на мене наприклад веде охоту ФСБ, ФБР і Моссад. Настільки я цінний кадр.

5

Юля сука!
Аби не Юля!
Тільки за Петра!

6

Братіку Бартко, підтримую!
Пи Си. Підтримай і ти мене : купи книжечку моїх казочок, я ж найкращий дитячий письменник, найкращий сценарист, найпатріотичніший патріот, за мною на передовій плачуть..


Вы здесь » • АНДРОПОВ™ • здесь предупреждают, а потом наказывают™ • » •ЦУКАНОВ™• ALEZKA МАКУШЕВ™• АНДРОПОВ™• БЗДАРЬ™• » Куди зараз можно настучати на сусіда що здає квартиру і чи буде йому щ