• АНДРОПОВ™ • здесь предупреждают, а потом наказывают™ •

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Тільки Петро!

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

У нього є великі плюси :
- не кАзлАмордий
- святий
- знає англійську
..
Я спочатку був не за Петра, а коли купив 5 проїздних і почав збирати чеки із Сільпо, мені прийшли із Всесвіту ЗНАКИ : " Возлюби Петра!", і я поняв..
А ще якось включив усі 5 телевізорів, а звідти до МЕНЕ голоси :
Павлік, ти ізбранний... Павлуша, неси благу вість про святого Петра в маси..

І пішов я проповідувать..

2

+100000000ⁿ!

3

І у нас - всі за Петра!

4

І ми, і ми за Петра!

5

Вже за 2 місяці стало зрозуміло, що ніщо вже не змінить мій вибір : Петро Порошенко отримає другий термін президентства!
Є 2 головні фактори:
1) ТОМОС! Є така недонація виродків: рузьге (русские, россияне, москали, кацапы, кАзлАмордые свинособаки тощо). Це - генетична помилка, нелюди, існування яких  постійно несе загрозу не тільки для українців, а й для всього цивілізаційного світу.
Наш томос кожен день методично знищує цих виблядків. і дуже скоро ми взагалі забудемо це слово "рузьге", їх огидний язик. Будуть москалі, вятічі, волжани та інші після денацифікації.
2) Повне придушення майдану. Як відомо, ідеалами, особливо першого, та й другого (після 15 січня) майданів було "вбивай, грабуй, кради, гвалтуй, вчиняй беззаконня, твори безлад". Це не мої ідеали, я не прихильник майданів, особливо страшного першого, коли купка стоячих за гроші провокаторів, а на майдані стояли лише за гроші, вкрали у мене голос, потім взагалі сфальсифікували вибору на користь Ющенка,  який мені був огиден.
У Петра я теж не бачу жодної майданівської риси, він дійсно - патріот України, і жодної майданівської дії не зробив, начебто не краде з бюджету і Гройсман. У 2010 майдан був переможений чесними прозорими виборами, зараз же Петро остаточно переміг майдан задовго до виборів.
Залишився один Парубій, але це ненадовго, та просто ілюструє, ЩО було прихильниками майдану, і як воно виглядає. Щоб ніколи знову!

6

В этом году за новогодний стол вместе с семьей президента сели генеральный прокурор Юрий Луценко с женой Ириной, а также Александр Грановский, нардеп от БПП со спутницей. Интересно, что в роли спутницы Грановского оказалась Татьяна Слипачук, глава ЦИК Украины. Поговаривают, что они уже давненько состоят в весьма близких отношениях.

Как мы уже сообщали, 50-летняя Слипачук - зажиточная дама. Согласно ее декларации, владеет в Киеве земельным участком площадью 1000 квадратных метров, 285-метровой дачей и 79-метровой квартирой. А ездит за рулем достаточно новой BMW 640D.

7

Проти Петра - тільки макаки!
Піду куплю торт Рошен юлькам на зло.

8

Я полностью поддерживаю нашего президента в том, что он полностью придушил майдан. этих майданутых нада полностью изгнать из Украины в Польщу, другие страны - пусть там работают. Нам здесь они не нужны. Оставить только тех, кто будет голосовать за нашу власть (БПП). Парубия - циничного бандеру тоже снять и судить. Все оппозиционные партии запретить. Ну, кроме патриотических, типа Оппозиц.блок и т.п.

9

Я буваю на фронтах. Розказую бійцям казки. Так вони там усі хором - за Петра!
Вірите мені, падлюки??!!

10

Який нафіг петро. Розуйте очі. Баригу - на зону. Зеленський наш президент.

11

Голосуйте за Петра, мандавошки!
Він мені медальку за труди дав!
Пи Си. Купіть книжечку, дайте заробити копієчку!
Хто не купить - москаль і гімно!!!

12

https://img.pravda.com/images/doc/a/6/a6a9884-por.jpg