• АНДРОПОВ™ • здесь предупреждают, а потом наказывают™ •

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Порошенко - агент Хуйла

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Бо щось складується таке враження що цей поц діє в інтересах хуйла.
Перше що кажуть, що він підняв армію. Добре, тоді покажіть хоч одну перемогу цієї армії.
Мені ось здається що він робить все, щоб наші бійці не виграли жодного бою.
А почалося все тоді, коли він влаштував бійню в Іловайську.
Замість того, щоб взяти на себе відповідальність і діяти рішуче, це мурло побігло домовлятися до хуйла про коридор.
І це треба було бути настільки обдарованим, щоб дати наказ виходити бійцям по пристріляному артилерією шляху.
Інший рішучий воєначальник, розробляв би план прориву, віддав би наказ прориватися, на крайняк здаватися дрібними групами в безвихідній ситуації.
Або ось кажуть ніхто не знав що хуйло нападе. Ну це взагалі звиздець.
Загнати купу солдат в кишку вздовж кордону і не прогнозувати варіант що хуйло то може все розстріляти градами зі своєї території?
Це або легковажність яка яка межує з дурістю, або  взагалі дії в інтересах ворога.  Тому...
Я бачу дії, які дозволили хуйлу досягти своїх цілей без відкритого втручання.
Я бачу дії, які допомогли уникнути  хуйлу жорстких санкцій.
Я бачу дії, які направлені щоб не була створена дійсно боєздатна армія, яка перемагає.
Я бачу дії, які перешкоджали щоб нашій армії було надано сучасне озброєння, бо озброєння надають армії яка воює і яка перемагає, а не агентам хуйла.
Ну і якщо на питання глянути з цього ракурсу, то дуже багато подій мають свою певну логіку.

2

Та до чого тут агент Хуйла ? Мені треба було знищити якнайбільше активістів Майдану, які вже виконали свою місію. Відпрацьований матеріал. Вони були зайві у Київі після інаугурації. Мало того, вони були шкідливі та небезпечні для нашої нової влади. Тому знищити їх величезну кількість у АТО було цілком логічно і раціонально. А чисельні котли та ДАП посприяли тому дуже добре.

Все вийшло просто чудово, вважаю. Ми утилізували величезну купу гною, я зміцнив свою владу і тепер можу спокійно заробляти гроші. Всім щиро дякую. Героям слава !

3

Петра пора відправити на смітник історії.
Я - за Зеленського.